krążek na rzep z H

krążek na rzep z H

SA331V

Produkt z nasypem otwartym na podłożu foliowym z podklejonym welurem z powłoką ze stearynianu. Wysoka agresywna wydajność szlifowania zwiększająca produktywność. Produkt w formacie arkusza, rolek i dysków.

CA331V

Produkt z nasypem otwartym na podłożu papierowym podklejony welurem z powłoką ze stearynianu.Wysoka agresywna wydajność szlifowania. Produkt w formacie arkusza, dysku i gąbki.

XZ677

Ekonomiczny produkt z nasypem cyrknowym. Produkt do pracy na sucho i mokro. Wysoka wydajność szlifowania i dobre wykończenie na wszystkich powierzchniach. Doskonały produkt do szybkiego zdzierania. Produkt dedykowany również do cyklinowania podłóg lub szlifowania drewna.

BAM18V

Produkt z nasypem otwartym na elastycznym podłożu papierowym do szlifowania na sucho. Doskonałe wykończenie i wydajność dla drewna i sektora motoryzacyjnego.Powłoka antystatyczna Deerfos ze specjalnym środkiem chemicznym.

BORA1V

Produkt o wysokiej jakości ziarna ceramicznego na podłożu foliowym o wysokiej trwałości. Niezwykle wytrzymały.Wysoka wydajność szlifowania dzięki dwum powłokom antystatycznym oraz specjalnej powłoce chłodzącej top-sized, aby uniknąć przegrzewania materiału. Redukcja zmęczenia operatora dzięki mniejszym wysiłkom podczas pracy.