pasy szerokie

pasy szerokie

XC227

Ekonomiczny  produkt o wytrzymałym podłożu polestrowo - bawełnianym do szlifowania szkła, kamienia i metali nieżelaznych. Specjalna powłoka chłodząca do aplikacji na sucho. Dzięki twardemu podłożu dobra wydajność w szlifowaniu przy wysokim ciśnieniu.

PA631

Materiał do szlifowania stali, a szczególnie stali nierdzewnej z nasypem korundowym premium, na sztywnym podłożu poliestrowym.

JG530

Kompaktowe ziarno z tlenku aluminium na elastycznym podłożu. Wysoka wydajność szlifowania. Dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych materiałów ściernych.

PG730

Kompaktowe ziarno (aglomeryt) z tlenku aluminium na wytrzymałym podłożu polestrowym. Wysoka wydajność szlifowania. Praca na mokro i sucho ze stalą nierdzewną, metalami egzotycznymi, stalą węglową oraz  częściami samochodowymi. Dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych materiałów ściernych. Możliwość wyprodukowania dysków na rzep.

PA343

Materiał do szlifowania drewna na sztywnym i wytrzymałym podłożu poliestrowym z nasypek otwartym. Produkt antystatyczny.

PC340

100% poliesterowe podłoże z otwartym nasypem z węgliku krzemu. Produkt opracowany specjalnie dla aplikacji segmentowych szerokopasmowych o szerokości do 1650 mm, ale także dla rynku parkieciarskiego i szlifowania MDF. Produkt o wysokiej odporności na rozciąganie. Długa żywotność i brak śladów przegrzania materiału dzięki powłoce antypoślizgowej.

XA345

Materiał ścierny na twardym płótnie  z otwartym nasypem. Zastosowana została powłoka antystatyczna za z zapychaniu się produktu. Produkt opracowany specjalnie dla aplikacji jako taśmy szerokopasmowe. Produkt stosowany w przemyśle drzewnym. Długotrwała praca bez śladów przegrzania materiału.

XZ677

Ekonomiczny produkt z nasypem cyrknowym. Produkt do pracy na sucho i mokro. Wysoka wydajność szlifowania i dobre wykończenie na wszystkich powierzchniach. Doskonały produkt do szybkiego zdzierania. Produkt dedykowany również do cyklinowania podłóg lub szlifowania drewna.

JS997

Produkt o elastycznym podłożu z nasypem ceramicznym, dzięki któremu została zwiększona wydajność. Maksymalne wykorzystanie podczas pracy na sucho dzięki specjalnej powłoce.  Specjalistyczny produkt wykorzystywany przy produkcji sztućców oraz produktów ortopedycznych.