pasy wąskie

pasy wąskie

XC227

Ekonomiczny  produkt o wytrzymałym podłożu polestrowo - bawełnianym do szlifowania szkła, kamienia i metali nieżelaznych. Specjalna powłoka chłodząca do aplikacji na sucho. Dzięki twardemu podłożu dobra wydajność w szlifowaniu przy wysokim ciśnieniu.

KA537

Elastycznym materiał z nasypem korundwym, stosowany przy szlifowaniu nieregularnych powierzchni. Świetnie się spisuje przy szlifowaniu zautomatyzowanym przy pomocy robotów szlifujących.

EA343

Materiał na podłożu papierowym z otwartym nasypem antystatycznym. Produkt świetnie spisuje się w postaci pasów szerokotaśmowych. Stosowany w przemyśle drzewnym. Długotrwała praca bez śladów przegrzania materiału. Możliwość wyprodukowania dysków oraz arkuszy na rzep.

PA631

Materiał do szlifowania stali, a szczególnie stali nierdzewnej z nasypem korundowym premium, na sztywnym podłożu poliestrowym.

JG530

Kompaktowe ziarno z tlenku aluminium na elastycznym podłożu. Wysoka wydajność szlifowania. Dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych materiałów ściernych.

PK777

Kompaktowe ziarno (aglomeryt) na bazie węglika krzemu i ziarna korkowego na wytrzymałym podłożu polestrowym. Wysoka wydajność szlifowania. Praca na mokro i sucho ze stalą nierdzewną, metalami egzotycznymi, stalą węglową oraz  częściami samochodowymi. Dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych materiałów ściernych. Możliwość wyprodukowania dysków na rzep.

PX210/PX220

Kompaktowe ziarno (aglomeryt) z węglika krzemu na wytrzymałym podłożu polestrowym. Wysoka wydajność szlifowania. Praca na mokro i sucho ze stalą nierdzewną, metalami egzotycznymi, stalą węglową oraz  częściami samochodowymi. Dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych materiałów ściernych. Możliwość wyprodukowania dysków na rzep.

PG730

Kompaktowe ziarno (aglomeryt) z tlenku aluminium na wytrzymałym podłożu polestrowym. Wysoka wydajność szlifowania. Praca na mokro i sucho ze stalą nierdzewną, metalami egzotycznymi, stalą węglową oraz  częściami samochodowymi. Dłuższa żywotność niż w przypadku tradycyjnych materiałów ściernych. Możliwość wyprodukowania dysków na rzep.

PA343

Materiał do szlifowania drewna na sztywnym i wytrzymałym podłożu poliestrowym z nasypek otwartym. Produkt antystatyczny.