Materiały ścierne

Siła marki Deerfos wyróżnia nas od konkurentów.

Nasypowe materiały ścierne są wykorzystywane w wielu branżach takich jak obróbka drewna, wyrób metali, automotive i wiele innych. Każdy nasypowy materiał ścierny, który opracowaliśmy zaprojektowany jest z myślą o jak największej efektywności w zastosowaniu, do którego został przeznaczony. Gdy pojawiają się nowe dziedziny zastosowania nasypowych materiałów ściernych, firma Deerfos podejmuje działania mające na celu opracowanie nowych produktów w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów. Dział technologiczny Deerfos R&D nieustannie opracowuje nowe nasypowe materiały ścierne, a także udoskonala produkty już istniejące. Wysiłki te, wraz z naszym systemem produkcji sprawiły, że marka Deerfos jest poszukiwana na całym świecie.

Trzy główne strategie R&D, które wdrażamy w naszej firmie:

  1. Rozwój produktów dla naszych klientów
    Rozwój produktów i technologii nabiera znaczenia jedynie, gdy jest prowadzony z myślą o klientach. Nieustannie wprowadzamy nowe produkty, aby zyskać zaufanie i zadowolenie naszych klientów.
  2. Rozwój twórczych i innowacyjnych produktów
    Czynimy wysiłki zmierzające do realizacji wszelkich produktów pożądanych przez klientów na bazie pionierskich idei.
  3. Technologie przyjazne da środowiska
    Podstawą rozwoju produktu i technologii są rozwiązania technologiczne przyjazne dla środowiska bierzemy pod uwagę nie tylko teraźniejszość, ale i przyszłość wprowadzając ekologiczne technologie w środowisku pracy naszych klientów oraz w każdym procesie wykorzystującym nasze produkty.

Poznaj nasze produkty